Naudojimosi sąlygos<+

1. Bendra

a. Informacinė paslauga siūloma EuTenders.

b. Visi pakeitimai, pridėjimai, pašalinimai ir bet kurie specialūs sutikimai padaryti kontrakte ar bet kuriame iš straipsnių reikalauja raštiško pritarimo iš EuTenders.

2. Paslaugų tiekimas

EuTenders savo klientams siūlo prieigą prie informacijos apie pardavimus (tenders) šioje svetainėje per internetinę programą „EuTenders“. Detali informacija apie turinį ir formatą gali būti rasta atskirai kiekvieno produkto aprašyme. Šiuose produktuose randamos informacijos ir duomenų naudojimas yra kiekvieno kliento asmeninė atsakomybė.

3. Sutarties sudarymas

a. Sutartiniai santykiai tarp EuTenders ir kliento ir sutikimas su naudojimosi sąlygomis įsigalioja sėkmingos registracijos (pirkinio) metu. E-laiškas nuo EuTenders, patvirtinantis pirkinį ir sutarties įsigaliojimą, bus nusiūstas klientui.

b. Klientas registacijos metu sutinka pateikti pilnas, tikras detales ir pranešti EuTenders nedelsiant tuo atveju, jei nutinka kokie pokyčiai. Automatinė teisę registruotis ar įsigyti abonimentą neegzistuoja. EuTenders pasilieka teisę atmesti bet kurį be priežąsties.

4. Mokėjimo Sąlygos

EuTenders paslaugos yra apmokamos metus į priekį. EuTenders pasilieka teisę nutraukti prieigą prie pardavimų (tenders), randamų tinklalapyje, be įspėjimo, jeigu mokestis yra nesumokėtas ar vėluojantis be išankstinio įspėjimo.

Mokėjimai turi būti padaryti nedelsiant po sąskaitos faktūros gavimo, ir po sąskaitos faktūros išrašymo jokios nuodaidos ar sumažinimai nebėra įmanomi. Pasiūlymai nėra įpareigojantys ir visos kainos yra pateiktos be PVM pagal tuometinį kursą.

Vėluojančių mokėjimų surinkimas, įskaitant įspėjančiųjų laiškų siuntimą, skambučius telefonu ir antstolių dalyvavimą, yra kliento atsakomybė ir bus atitinkamai apmokestinamas.

Teisė į 10% palūkanas dėl vėluojančių mokėjimų yra teisiškai pasilaikoma.

5. Sąlygos / Nutraukimas

Sutartiniai santykiai galioja vienerius metus ir gali būti nutraukti per 3 mėnesius prieš sutarties galiojimo pabaigos laiką. Jei sutartis nėra nutraukta laiku, ji bus automatiškai prailginta vieneriems metams. Per 15 dienų bandomajį laikotarpį paslauga gali būti nutraukta bet kurio metu (būtinai raštu). Jei sutartis nėra nutraukta laiku, ji bus automatiškai prailginta vieneriems metams. Sutarties nutraukimas turi būti raštiškas. EuTenders neprisiima atsakomybės tuo atveju, jei negaunate pardavimų pasiūlymų (tenders) į Jūsų pateiktus kontaktinius duomenis. Pardavimų pasiūlymų negavimas nebus priimta kaip sutarties nutraukimas.

15 dienų Bandomajam Laikotarpiui pasibaigus EuTenders paslaugos nutraukiamos nedelsiant.

EuTenders pasilieka teisę nutraukti sutartinius santykius be išankstinio įspėjimo ir nedelsiant, jeigu pardavimų (tenders) duomenys tampa dalinai ar pilnai neprieinami.

Nemokamos paslaugos, įskaitant 15 dienų bandomajį laikotarpį, gali būti nutrauktos bet kada ir be įspėjimo. Tokiais atvejais EuTenders negali būti patraukti atsakomybėn.

6. Garantija

Nors mes ir dėsime visas pastangas, kad pateiktume reikalingus duomenis, EuTenders negarantuoja, kad pateikti duomenys išpildys kliento lūkesčius ar kad klientas naudodamasis jais įgyvendins savo specifiškus tikslus.

EuTenders nedelsiant pataisys bet kokias kliento raštu praneštas, įmanomas patikrinti klaidas.

EuTenders negali prisiimti jokios atsakomybės už šiame tinklalapyje pateiktų duomenų tikslumą ir išbaigtumą. Taip pat negali prisiimti jokios atsakomybės už tai, kad programinė įranga ar duomenys, kurie yra pateikti klientui, išpildys kliento reikalavimus ar lūkesčius.

EuTenders neprisiims atsakomybės už pavėluotą duomenų pateikimą ar duomenų trūkumą dėl tinklalapio palaikymo or kitų operacinių sunkumų.

7. Atsakomybės apribojimas

1. EuTenders:

Negarantuoja, kad pateikti duomenys pilnai atitiks kliento lūkesčius arba kad tam tikras kliento tikslas bus įgyvenditas, nors mes dėsime visas pastangas rasti ir pateikti reikiamą informaciją.

Neprisiima jokios atsakomybės už šiame tinklalapyje pateiktų duomenų tikslumą ir išbaigtumą. Taip pat neprisiima jokios atsakomybės už tai, kad programinė įranga ar duomenys, kurie yra pateikti klientui, išpildys kliento reikalavimus ar lūkesčius.

Neprisiima jokios atsakomybės už pavėluotą duomenų pateikimą ar duomenų trūkumą dėl tinklalapio palaikymo or kitų operacinių sunkumų.

2. EuTenders:

a. Nedelsiant pataisys bet kokias kliento raštu praneštas, įmanomas patikrinti klaidas.

12. Atskiriamumo straipsnis

Vienintelės galiojančios sąlygos yra šios, priklausančios EuTenders. Kitų pašalinių naudojimosi sąlygų įtraukimas nebus priimtas. Kiekvienas individualus naudojimosi sąlygų straipnis yra įvertinamas nepriklausomai. Jei vienas ar daugiau straipsnių tampa nebegaliojančiais, tai neliečia kitų straipsnių. Tokiu atveju nebegaliojantis straipsnis / straipsniai bus pakeisti labiausiai tinkančiu straipnsiu, arba tokiu, kokį sutartį sudariusios ir apie straipsnio nebegaliojimą žinančios šalys sutiktų priimti.

 • Vienkartinis kortelės mokestis be tolesnių nuskaičiavimų.
 • Eutenders siūlo 8 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Jei dėl kokių nors priežasčių esate nepatenkinti paslaugomis, atgausite visus pinigus, jei atšauksite savo paskyrą per 8 dienas nuo aktyvavimo.
  EuroTranslate d.o.o.
  Kotnikova 5
  1000 Ljubljana
  ES-Slovėnija

  Tel:+386.3130.3697
  Fax +386.1430.1542
  ID: SI19860226

  Bank info:
  NLB d.d., Linhartova 3, 1000 Ljubljana, ES-Slovėnija

  SWIFT: LJBASI2X
  IBAN: SI56 0201 1026 0528 628

  EuTenders